Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajram Asllani - Po Du Veç Me Tpa

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
shoqet e tua ni dit i takova dhe me than se keq mu ke idhnu mu idhnove se nuk të martova shum e re o shpirt je kan per mu mu idhnove se nuk të martova shum e re o shpirt je kan per mu po du veq me tpa ty mori dashni sa shum mka marr malli zanin me ta ni po du veq me tpa ni fjal me ta than se per ty oj zemer krejt i kisha dhan

perveq teje se du askend tjeter edhe pse ti nuk pom don mem pa e harrove shpirt dashnin e vjeter e dikur me lot per mu ke qa e harrove shpirt dashnin e vjeter e dikur me lot per mu ke qa po du veq me tpa ty mori dashni sa shum mka marr malli zanin me ta ni po du veq me tpa ni fjal me ta than se per ty oj zemer krejt i kisha dhan

po du veq me tpa ( ty mori dashni ) sa shum mka marr malli ( zanin me ta ni ) po du veq me tpa ni fjal me ta than se per ty oj zemer kerjt i kisha dhan po du veq me tpa ty mori dashni sa shum mka marr malli zanin me ta ni po du veq me tpa ni fjal me ta than se per ty oj zemer krejt i kisha dhan
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)