Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Shabani - Cka Ti Bej Syrit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
pran portretit tan e humbur qellova sa munda bertita por za nuk degjova me besen e dhimbjes castet kam kujtuar prap po e pys veten vall kush ka gabuar

e cka ti them zemres se ende te mbaj e cka ti the syrit se per ty pom can e cka ti them shpirtit ce ende vec ty te ndjen e cysh mi than me tprit kur ti nuk po vjen!
ndoshta edhe nji koh ti ske me dryshu por ket dashuri te zjarrt ti ki me kuptu edhe nje her po te lutem mos em fajso mu mos e fajso ti zemren ce tka than te duu
e cka ti them zemres ce ende vec ty te mban e cka ti them syrit se per ty pom can e cka ti them shpirtit se ende vec ty te ndien e cysh mi than me tprit kur ti nuk po vjen
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)