Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Cimi - Ajshe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hejj people ajeni gati
let's feel it
I am Dj Cimi
clap your hands everybody

Ku ke ti moj ajshe moj te molla
ajshe te molla aman te molla
Lype lype

Ku ke ti moj ajshe moj te molla
ajshe te molla aman te molla
Ku ke ti moj ajshe moj te molla
ajshe te molla aman te molla
hej hek ajshe ku ke ti moj ajshe
ku ke ti moj ajshe e hajshe ti mollen e hajshe

ajshe ku ke ti moj ajshe}3x
e hajshe mollen e hajshe
ajshe ku ke ti moj ajshe
ajshe tmorra ty perpunova
per qef temin e tmarova
ajshe a po del ne bahçe
Faqe manushaqe
ajshe a e man mend kur kajshe
lulen e unazen perdore kur e majshe
ti te molla shkojshe ajshe mollat nuk i hajshe ajshe mu mdashurojshe
cdoher anej kalojshe

ajshe ku ke ti moj ajshe}9x

ajshee
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)