Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Bjeri Gajdes Gajdegji

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sot Ka Fest E Gjith Shqiperija
Hidhet Vallja E Nuk Pushon,
Gezim plot shperthen hareja
Bjeri Gajdes O mor djalooo(hejjj)

Ref (x2)
Bjeri Gajdes Gajdexhi
Bjeri Mos Tu Ndalte Dora
Gajdexhi more djal i ri
sot feston kosova.

Sot Ka Fest E Gjith Shqiperija
Hidhet Vallja E Nuk Pushon,
Gezim plot shperthen hareja
Bjeri Gajdes O djalooo (hejjj)

Ref (x2)
Bjeri Gajdes Gajdexhi
Bjeri Mos Tu Ndalte Dora
Gajdexhi more djal i ri
sot feston kosova.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)