Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besim Morina - Kur E Pash At Vajzen Te Shkolla

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
OO KUR E PASH OJJ NAN AT VAJZEN TE SHKOLLA (OO AT VAJZEN TE SHKOLLA)

2x(HER)
OO JA E MORA OJ NAN JAA DESH UU TRANOVAA (OO JA DESH U TRANOVA)

OO KUR E PASH OJ NAN AT VAJZEN QYTETE (OO AT VAJZEN QYTETE)

2x(HER)
OO JA E MORA OJJ NAN JA DESH ME LAN METEE ( OOO JA DESH ME LAN METE..)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)