Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Buqe Rama (Buqja) - E Shkrujta Ne Zemer

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sikur zeri kenges qe shkrihet magji ashtu dhe kjo zemer pret me dashuri dhe nga do qe shkoj jam sikur e humbur ne cdo vend po e shkruaj emrin tend te bukur.. e shkrujta ne rer ma mbuluan dallget e shkrujta ne shkemb por ai u shemb e shkrujta ne qiell e mbuluan ret kur e shkrujta n'zemer me mbeti per jet .

Kaluan shum vite syrin tend pa e pa, nga lotet qe m'rodhen syt e mi jan thar,kerkon faqja ime mbshtetje n'krahror sot pa ty kam mbetur mbretesh pa kuror, e shkrujta ne rer ma mbuluan dallget e shkrujta ne shkemb por ai u shemb e shkrujta ne qiell e mbuluan ret kur e shkrujta n'zemer me mbeti per jet .

E shkrujta ne rer ma mbuluan dallget e shkrujta ne shkemb por ai u shemb e shkrujta ne qiell e mbuluan ret kur e shkrujta n'zemer me mbeti per jet .
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)