Më mbaj mend (për 1 muaj)

Violeta Kukaj Retkoceri - Syte Jane Dritarja E Shpirtit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
flasin njerzit e po thon
i lumtur je ne dashuri
cdo fjal e tyre ne zemer shpon
sa shum te du ate se din

me siguri ty te thon per mu
se n'lumturi jam tu jetu
e une krejt i kisha dhane
o vec me kan cysh jemi kan

sa e pa lumtur jam pa ty
ti mund ta dish ket me se miri
po u shikuam sy me sy
syte jan dritarja shpirtit

sa e pa lumtur jam pa ty
ti mund ta dish ket me se miri
po u shikuam sy me sy
syte jan dritarja shpirtit
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)