Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Rusi - Iken Dhe Vjen

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
E kur zgjohem ne netet pa hene
Harrohem mbi buzet e tij
I heshtur me thua
Une frym marre nga ti

E ti zgjohesh ne diellin pa re
Harohesh, largohesh nga une
Buzeqeshjen me thua
Nuk duhet me shumeee

I wanna take you up!
I wanna make it all the time!
Just another day
Hold me tight and make me fly!
(I feel gooD
i feel you by my side 2x) 2x

E ti zgjohesh ne diellin pa re
Harohesh, largohesh nga une
Buzeqeshjen me thua
Nuk duhet me shumeee

E une zgjohem ne netet pa hene
Harrohem mbi buzet e tij
I heshtur me thua
Une frym marre nga ti

I wanna take you up!
I wanna make it all the time!
Just another day
Hold me tight and make me fly!
(I feel gooD
i feel you by my side 2x) 2x

Nga ty nuk me mjafton
Kur thua “baby one more time”
Ne trupin tend ndiej
Me shkruan “baby you'll be mine”
Ti iken edhe vjen
Si perendon dielli ne maj
Ne c’do hap me rremben
Dhe me fton ne faj...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)