Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Per Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
prap ne enderr te kam pa
nuse zemer ishe ba
e un lotet tu i fshi thash lamtumire (2x)

(Ref 2x)
Per ty per ty skam gjum ne sy
mke borxh ne jet nje dashuri
Per ty per ty skam gjum ne sy
mke borxh ne jet nje dashuri
mke borxh ne jet nje dashuri
oooooo mke borgj ne jet nje dashuriiii

edhe zemra po me qan
qajn dhe malet qe na ndan
edhe zogjet me skendojn
si at pranver (2x)

(Ref 2x)
Per ty per ty skam gjum ne sy
mke borxh ne jet nje dashuri
Per ty per skam gjum ne sy
mke borxh ne jet nje dashuri
mke borgj ne jet ....... nje dashuri
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)