Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

KeepMan - Dance Hall

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
....................................................
A pe din se kon pe shan papak ooo
Kush ta regj beat-in hita bjen ooo
Ti je .... D.o.G kejt .....
Kush po vjen shuj se ky ta bon kejt hot
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)