Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Ende Te Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Te kam dashtur dhe te dua
Une ty moj vetull holl

2x
Tash ti me je larguar
dhe me goj spo me fol

dhimte as pak nuk pate
gjynah o per trupin tim

asnihere sme kanqe
veq me mbushe hidherim

kane me te ra ndermend moj
fjalet qe mi ke ndru

e ne dhe kur te mlohet ti ke mem kujtu

2x
dhimte as pak nuk pate
gjynah o per trupin tim

asnihere sme kanqe
veq me mbushe hidherim

Kete e kom dergu une edhe tekstin edhe muziken pse sme keni qit emrin
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)