Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi - Pina Viski

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ref:qysh na ko kan oj ann ky gurbet
teri hijet teri si shqrbet
kur po vjen o lumi tiken ne polero shkojn e kallin krejt

ref:pina viski o me koka kolla
po lujn valle o vashat belolla
mele viskli amoni dizella e ne polero krejt ja bo ullerka

ref:o ofof aman aman aman ofof e nese doni me vallzue e ne polero hajde flora eshte tyj knue

ref:pina viski o me koka kolla
po lujn valle o vashat belolla
mele viskli amoni dizella e ne polero krejt ja bo ullerka
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)