Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Xeni (Shkelzen Jetishi) - O Kandil Kandil Garipi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
O kandil kandil garipii..qka ke ti qe spo ban driit x2
o shum sefan e do ta bajm na sonte..sa tna qel e lumja driit x2

o jorgan.jorgan i ngusht e..gjith vija vijaa x2
o qysh smi mlove lala sa ke nata shpattlat e mija x2

dashnin tande kurr se haroj..deri sa t jem gjall..x2
oo dhe ne vorr e un kur do te mloheem..
per ty do tme vjen mall x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)