Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Artan Bakija - Qohi Djema Shaloni Atin

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
QOHI DJEMA SHALONI ATIN
BESA ATIN E KAM SHALU
CILI DJALE O PO VJEN O ME MU
PO THOT MEMA PO VI UNE
JA PRET STAFA MA I PARE JAM UNE
TI BRE MSTAFO MSATFO DELIJA
SOT PO TNJIHET O BURRENIJA
ME QIT PUSHKE TE ZOTNIJA
ME PAS PAS O NJE DJALE OS I MEMA
ME I HY VEZIRIT MRENA
ME JA LAN O GJAKUN NE FENA
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)