Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Artan Bakija - Dy Syte E Lotuar Jane

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ne syte e mija me ska ndriqoim
ti largohesh une po qaj
nje dashuri shuhet prane
une ty moj nuk ta fale

REF.
dy syte e lotuar jane
vetem lote per ty pikojne
sa her uen po t kerkoj
zemren ma plagon

me the mua se ste harroj
ti me lote ne sy
ne zemer do te kem cdo her
te paren dashuri

REF.
dy syte e lotuar jane
vetem lote per ty pikojne
sa her uen po t kerkoj
zemren ma plagon
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)