Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Koçi - Qene Moj Te Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dil me thua dil te porta obobo se qte thojn bota
plasin bota nga inati se keshtu e kan zanatin
se keshtu e kan zanatin bota jo nuk vendos fatin
pa dil e mos me be naze gjon o zemer qysh mi plase

obobo sa te dua more djal obobo malli per ty
ref x2
c´me ka mar o djalo sec me zuri halli nje e dy djalo te mer malli
e ti vjen pas meje me thua me beso qene moj te dua


dy tri fjal ti pata thene vendin vetes ja kam lene
mos degjo se c´thon per mua tjeter djal vec teje s dua
tjeter djal vec teje s dua ndaj dhe me beso ti mua
(pa dil ti e mos me be naze)
greta
gjan o zemer sec me plase

obobo sa te dua more djal obobo malli per ty
x3
c´me ka mar o djalo sec me zuri halli nje e dy djalo te mer malli
e ti vjen pas meje me thua me beso qene moj te dua
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)