Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daloss - Chill'it Edhe Pak

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Rugaa Ne Perendime.

Homicide :

2 vet 2 vet po po si 20 vet
dikush kurkush spot vet 12 kong jon per krejt
R.n.p per her tpar je tu i ndi
po vet skan me pas fund deri n´deksi
nashta edhe kur desin fjalt e tyne shkoin
E mbesin se shpirtat ne presin inatqort let pelcesin

Ylli - Meelossi zemren ta tentosin n´rep
t´sakatosin fizikisht ftyren ta gjakosin
FLow shum fort po ndihet beati
shum i chart po shihet artisa qe kur n´krejt
trent po dihet o kari-kari-katur erdhem
na se sjem ata qe jena kon
jena ata qe ta shtim dron

Yaaaooo bossi west coast four life
tash erdh losi per ty o bossi
qe rep prezentim nuk o fund po fillim
nuk o fund po fillim mahh Shqipezz tash
merr pak msim .

Ref : x2

Homicide : Qe Qe po vim na dyt
Daloss : kush R.N.P tash veq per neve ki me ndi
Homicide : po po los shum mir e ki
DaLosS : Po de e di nime e kom pa mahi .

DaLosS :

Per Prezentim qe po thot ylli osht fakt
per qeta qe po ta thom jom edhe n´takt
e di qe me West hiq nuk ka edhe prej neve
lypin po hala ska /

Po na shyqyr kena me ballag e dim qe qesi plena
si ti shkoin per berllag e tash o evlad ku tka gjet
nona kshtut t´cukrum garant tka gjet tu flejt n´ootpad Na tash jena qata qe jena krejt i kena
Tash ti lena

Spo doim met ndigu qa ki me mu se une jom
Msus e hajde mu msu qysh me Respektu
nime edhe mos me kon kunder
me mu se me kon armik me mu tbon keq per
shnet nese sbeson ylli ta qon 1 recept
e qka u bo boll tprita e qe u prish inqizimi
u ndal drita .

Ref : x2

Homicide : Qe Qe po vim na dyt
Daloss : kush R.N.P tash veq per neve ki me ndi
Homicide : po po los shum mir e ki
DaLosS : Po de e di nime e kom pa mahi .

Song By : R.N.P - Rugaa ne Perendim { Peje}
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)