Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daloss - Jeta Dhe Shoqnia

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me krejt forcen jom mundu me kon njeri i mir
po qasi jete un e pata me probleme e padeshir
kur po ju kqyri spo ju shoh keni ndryshu spo ju njoh ...
ju kisha lut qe jeten te vazhdoni pa mu
kjo jet osht veq nje onder qe prej saj smundesh me u zgju ...

po un nje deshir e kom qe kisha pas qef me mu plotsu veq juve me ju pa ne kit jet tu u gzu
mu ka merzit kjo bot se ktu vend per mu ska e ty shoku jem i vjeter tkisha lut me ja jap shoqes tem tvjeter ..

Ref: X2
Jetaa tashh shkoi realiteti u mbet ne ty
une sju haroi mos tju sho lot ne sy
se i mbllefur jom edhe prej atyne qe se kom prit
edhe pse po ndroi jet sdu me ju pa tu u merzit
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)