Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hekuran Krasniqi - Gjithqka Mbeti N'Leter

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
yeahh

ski mem pa mo kurr sko me ardh nDardani
as te kafet e vogla me ty kafe me pi
skom met prit te hymja met shtrengu met majt ne gji
un po shkojj me dhimbje e ti vazhdoje jeten
mos m'perbej mos mu lut se zemren ma theve
n'Ulpian te fontana kurr ski mem pa
kom shum arsyje prej teje mu nda
dhimbjen e mbaj un gjej ngushllim
i thyer nga ti i humbur n'vendinn tim.. aHha

Reff::
Paske me dike tjeter nje histori te Vjeter
(yeahh)
tash e kam vrejtur..[tash e morra vesh]
gjithqka mbeti n'Leter
Per mua je tretur si nje hije e Vdekur[si nje hije e vdekur]

Ky realitet o kam vran si duket guri po qan
qdo gje afer meje forc nuk ka qe e mban
Histori me tjetrin von e mora vesh
Tii vazhdo je e njejta nuk ka asgje mes nesh
Emer ke mbajtur brenda m'Bytem n'syt e tu
m'Lajmrohesh femer e veshtir e kom met harru
Pa arsye e pa plan pa deshir Rrug te mbar
Nje njeri i cili t'nje hapat duhet me e marr
Kyy faktt pom dhem shpirti me ty ma nuk flen
un ja kthej shpinen edhe venit temm...

Hekuran krasniqi:
u takuam te dy dashuruam me sy
historia vazhdoj sa shum dashuroju
qdoo fjal qe lshoje nga goja
shum te besoja
shum u lendova u dashurova
shum gabova ooooo
nty u dashurova oooooo

Reff::
Paske me dike tjeter nje histori te Vjeter
tash un e kam vrejtur..2X
oooooheeeiiioooooo
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)