Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albulena Brestovci - E Jotja S'jam

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
tani mori fund sdo te shoh me kurr sdo te jemi me si ishim dikur po ndahesh nga un veq per nje qellim fjalet qe nuk thuhen i flet ne fillim

buzet me jan ngrii...
dhe nuk kam fuqii...
qe ta shpreh me fjal...
ate qfar ndjej taniiiiii..

REF:
e jotja sjam kjo eshte e vertet
sa i afert ke qen
sa i huaj ke mbet

e jotja sjam
me nuk jemi bashk
sa i zbrazet ti je
si brenda si jasht

spo kerkoj nga ti qe te rrish me gjeta me zemer te thyerr te uroj fat ndoshta tjeter kush qe e don aq shum sdo ta bej gabimin qe e bera un

buzet me jan ngriii..
dhe nuk kam fuqii..
qe ta shpreh me fjal
ate qfar ndjej taniiiiiii

REF:
e jotja sjam kjo eshte e vertet
sa i afert ke qen
sa i huaj ke mbet

e jotja sjam me nuk jemi bashk
sa i zbrazet ti je
si brenda si jasht..........
...........................
............................
............................
............................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)