Më mbaj mend (për 1 muaj)

G Bani - Edhe Kete Vere

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Eshte Vere Vere … Eshte Vere Vere …

Me ritmin magjik dhe stilin karakteristik ( tik,tik )
U ktheva me dhurata per sezonin turistik ( tik,tik )
Me shpejtesin e zerit per cdo mik edhe armik nga egjeu ne baltik nga joni ne adriatik Nuk jam titanik, nuk kam nevoj per panik, udhetimi im nuk e ka fundin tragjik,
Ngrihuni me lart ( Lart ) gjithcka kozmik, shum mir, shum nice, shum real, shum muzik
Talenti im eshte qe te futem elaktik ( tik,tik )
Ti ve skenes zjarrin dhe te quhem e te ik ( ik,ik)
Me jepni cmimin tim, mos me beni politik, jam idhull por i mir nuk jam thjesht simpatik, super show, super hi, energjik, super vetja ime dhe kuceder ne publik super kokteil, sikur super g-boni, super g, super bani, super super
Refreni ( 2X )
Edhe kete ver ketu jam
Gjithmon me nje buzeqeshje me vete
Edhe kete ver ketu jam ne aeroporte dhe breg dete
Edhe kete ver ketu jam sikur ne meshiren e eres
Ne kete shqiperin e bukur
Euforik si fllad i veres

Euforik zakonisht te buzeqeshur bukur te sjellshem dhe bukur te veshur edhe kete ver po klabi jon eshte i ngjeshur do kendojme per vajzat qe duan te na shohin zhveshur.
Domethene te zhveshur ne stilin veror, ne plazhet e ballkanit dhe jugor edhe verior, gati per aventura ne 24 ore me plus 355 (plus 355)
Plus 355 kilometra ne ore ( Kilometera ne ore )
Edhe kete ver ne koncerte dhe klipe, suksese te metejshme dhe disko grafike, shume ekzotike kjo ver dhe umnike, shume erotike, thjesht shum fantastike, shume nice po po shume me pelqen, te pi e te kercej, te kendoj, te fluturoj,
Shume e ngroht vera jone, ktu edhe sivjet MXH, ngrini duart, ngrini gotat me nje goje,
Je e bukur, je e mir, jem i lumturuar me vajze te bukura ne plazh i dashuruar, ktu edhe kete ver ne bregdete dhe pishina, neper fush edhe lugina jeten duke e shijuar, duke pi birr, edhe duke udhetuar
Pushimet dhe kete vit i kam sponsorizuar, me shok edhe shoqe, ne klabe i rethuar.
Klodi … Plus 355 … Ajde gezuar
Refreni ( 2X )
Edhe kete ver ketu jam
Gjithmon me nje buzeqeshje me vete
Edhe kete ver ketu jam ne aeroporte dhe breg dete
Edhe kete ver ketu jam sikur ne meshiren e eres
Ne kete shqiperin e bukur
Euforik si fllad i veres

Put It On, Put It On, Put It On Don’t Stop ( 3X )
Po Me Thuj Shqipe Watcha Gonna Do Watcha Got
Put It On, Put It On, Put It On Don’t Stop ( 3X )
Po Me Thuj Shqipe Watcha Gonna Do Watcha Got
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)