Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Blerina Braka - Baby Ime

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
1
hyyy heeeyyy
Me degjo, me beso.Dua te jem me ty.
Dua te t'prek, lerme te ndjej,
Me mbaj, me mbaj ne duar

Nuk jetohej, sme besohej
Baby love me
Ti se di cfare je per mua

Ref : baby a e degjon
Si rreh zemra ime,
Baby, baby ime (baby ime)
Baby pse me largon
Preke buzen time
Baby, baby imee (baby ime)
Baby hee baby eheee baby imee

2
Nuk ka tjeter qe une dua
Nuk ka zjarr qe t'me ngroh mua
S'dua ta besoj houuohuuooj
Nuk jetohet, sme besohet
Baby love me
Ti se di cfare je per mua

Ref : Hey baby a e degjon
Bi rreh zemra ime,
Baby, baby ime (baby ime)
Baby pse me largon
Preke buzen time
Baby, baby imee (baby ime)

(Baby a e degjon
Si rreh zemra ime,
Baby, baby ime (baby ime)
Baby pse me largon
Preke buzen time
Baby, baby imee (baby ime)

baby imeeeeeeeeeeeeeee
(baby a e degjon)
Si rreh zemra ime,
baby, baby ime
Baby pse me largon
Preke buzen time
Baby, baby, baby imee

Baby a e degjon
Si rreh zemra ime,
Baby, baby ime

Baby pse me largon
Preke buzen time
Baby, baby ime baby ime
Oouu baby imeee
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)