Mahmut Ferati - Ku Pik Loti Ka Dashni

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Edhe qyqet kanë pushu
Sot m'kanë lanë mu me vajtu
Ndoshta kjo ësht` hera e mramë
Loti synin që ma lanë

Ku pik loti ka dashni
Sa t'kam dasht Ni Zot e Di
Oooo,
Sa t'kam dasht ni Zot e Di

Nëse Zoti e ka shkru
Veç në ëndërr me t'taku
Unë po vdes e ti jeto
Se isha n'ketë botë harro

Ku pik loti ka dashni
Sa t'kam dasht Ni Zot e Di
Oooo,
Sa t'kam dasht ni Zot e Di

Ku pik loti ka dashni
Sa tkam dasht ni zot...
oooo
Sa t'kam dasht ni Zot e di
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)