Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tankilla - Intro

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
TanKilla // kur dalm une n´skem
kapi mikrofonin // e thej dhe kyt tem

pse e boj // un kyt rrep
si e mushi // kyt xhep ?

un e hapi dere // e boj atmosferen
ata qem nigjon // mu ma din vleren

knoj un per ju // poblik nermal
jam tip serjoz // nuk jam un banal

what what What ?? ça thu
une e kalli venin // sonte per ju

ky asht fillimi // sonte me ne
hajde shqiptare // venin me n´xe
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)