Më mbaj mend (për 1 muaj)

Niti-Bronx - A Besohet N`jet

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
A.B.I.A :

Per ty bona shum u ardh koha met lon t´qet
i lodhun me krejt po mas pakti me jet
jon 2 rrug prej asaj edhe 1 shkurtes
e kujtimi per ty u zhduk tash u bo harress
jeta ska perseritje e jeton qysh e jeton
osht ma e mir se gjdo her kur ty t´doket monoton
me gjys fuqie hin n´mikrofon e ja nis tash me knu
une thom po luj me jet a non stop ajo o tu lu
per mu krejt DIN une per to di shum pak
po pres me ra shi po po perzihet me gjak
ku jon ata qi e majn fen e thojn zoti segizton
nese zoti spo egsitojka kallxom n´qka ti beson
jeni bo sikur hije amo ju vrej kur kaloni
marre osht per juve spe dini n`jet qa po donii
une jom tu sill amo sdi ku jom tu shku
jetoj per allahun per ata qi jom kriju

.....
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)