Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Pse Ky Diell

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref: [Pse ky djell spo lind ma pse ky zog s 'kendon paska ardh pranvera pse lulet s'lulezojn ] 2

pse u ndam ne u ndam me kend je martu kam marr vesh qe tjetri ka met dashuru kam marr vesh se jeta shpejt ka me kalu dashurin e par more jojojo shpejt e ke harru

Perkend jemi ndar moj me fjal me ke vra dashurin e humbur me lot ja me ke kja per kend jemi ndar moj me fjal me ke vra [dashurin e humbur me lot ja me ke kja] 2

[pse u ndam ne u ndam me kend je martu kam marr vesh qe tjetri ka met dashuru kam marr vesh se jeta shejt ka me kalu dashurin e par moj shpejt e ke harru] 2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)