Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa, Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati - Bukuri Te Shof Me Sy

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
bukuri te shof me sy
se ne ty kam ra n´dashni
bukuri te shof me sy
se ne ty kam ra n´dashni

a e din kur me ke than
se nuk ves as babe as nane
a e din kur me ke than
se nuk ves as babe as nane

oj pranvere ce lulezon
ato dy zemra i bashkon
oj pranvere ce lulezon
ato dy zemra i bashkon
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)