Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luta - Kqyrni Shoqe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
o kqyrni shoqe qa ka rritur nana ije o
o kqyrni shoqe qa ka rritur nana o
e ka belin o per 2 kollana ije o
e ka belin o per 2 kollana o

o kqyrni shoqe qa ka rritur nana ije o
o kqyrni shoqe qa ka rritur nana o
e ka belin o per 2 kollana ije o
e ka belin o per 2 kollana o
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)