Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eglantina Toska - Thellenza

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ferfellon thellenza n'uje
ferfellon thellenza n'uje
thellenz oo thellenz oo
thellenz o moj e bukur oo
thellenz oo thellenz oo
thellenz o moj e bukur oo

dil prej ujit o mos dalq kurr
dil prej ujit o mos dalq kurr
thellenz oo thellenz oo
thellenz o moj e bukur oo
thellenz oo thellenz oo
thellenz o moj e bukur oo

dil prej uji se nuk te plase
dil prej ujit se po pelcase
te te shoh a je e bukur
je e bukur porsi flutur
te te shoh a je e bukur
je e bukur porsi flutur

dil prej ujit se nuk te ngase
te te shoh a je e zeshket
je e embel ambel porsi bjeshket
te te shoh a je e zeshket
je e embel ambel porsi bjeshket
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)