Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liliana Kondakçi & Ema Qazimi - Ti Me Je Si Nje Gonxhe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I: Ti më jë si nji gonxhe
E bukur lulzimi. :I
I: Nuk të gjindet shoqja
Veç në kopshtin tim. :I
Ref.:
I: Hajde moj, beja moj
Hajde lule moj shebojë! :I
T’gjitha shoqet t’kan’ inat
Se ti je e bukur.
Shoqet le t’pëlcasin
Der sa unë të du’.
Ref.:
Hajde…
F’tyra jote si pranverë
Syni jot i zi.
Shoqet le t’pëlcasin
Dersa unë të du’.
Ref.:
Hajde…
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)