Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismet Peja - Moj Selvije

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Moj Selvije e Kujna Je

O Jam e Nanes e Babes o Ku
ku kam Le

Jam e Nanes o
Jam e Babes ooooo

Jam Selvija moj hajde e
Elez Ages (ref x2)

Elez Aga Dulo ne Koder
sheh Selvijen moj hajde Kcen
o me Loder (ref x2)

Elez Aga dul o ne Fusha
o sheh Selvijen o hajde
Kcen o me cuca ref x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)