Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skifter Etemi - Loti I Nënës

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
OOOO OOOO
JE VONE O BIA IME
VAJTO E HIDHERIME KEMI NE

OOOO OOOO
JE VONE O LULE MAJI
TE KERKOJ E TI ME TRETESH NEPER DHE
OOOO OOOO O
ZGHOHU PAK SE SHUME FLETE NEN DHE
.......
......
..................
................
vazhoni nese mundeni
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)