Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skifter Etemi - Të Ka Lala Me Sevda

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
O ka dal lulja o ne penxheret
Me dor ma ben moj me goje sme flet(x2)

E po jani nani nani na
Tani moj nani nani na
Te ka lala moj me sevda(x2)

O ka dal lulja ajde neper bace
Te mbeledhe lule moj lule manushaqe(x2)

E po jani nani nani na
Tani moj nani nani na
Te ka lala moj me sevda(x2)

Ti kerkoje lule valle a moj me jep
Mjeri un i mjeri moj zemren cma ka djeg(x2)

E po jani nani nani na
Tani moj nani nani na
Te ka lala moj me sevda(x2)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)