Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - O Burg I Zi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I vetmuar jam
N'Ket nat sikur nje zog ne kafaz
As gjumi sbom bjen ne sy
Smund ta boj shpirtin rahat

Ref:O burgi i zi O burgi i zi
Jeten Ti Mua ma ke nxij
O Bug i zii o burg i zii
N'Caf ke mar ti shum djem te ri

Sonde Nuk doja shokt e mi nga njeher me japin gajret se aq shum me mendon sje i vetmi qe po hek

Ref: O burgi i zi jeten ti mu ma ke nzi o burgi i zi nqaf ke mar shum djem te rii

Po te lutem oj perendi hape token un te hij
Un te hij se sdu tjetoj me ket vujtje smund ta duroj

Ref
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)