Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Nero Moj Nermina

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Version:1
Pse ti flokët i ke pre
a nga unë don me u fsheh
pse ndërron rrugën kur më sheh
a harron çka ishin dje(X2)

Version:2
Shumë mashtrohesh ti e dashur
jo mu, veten ke me plasur
ditët ke me i numruar
a vjne dita me m'takuar(x2)

Refx2
Ah Nero moj Nermina
ma mirë n'vetmi të rrina
harro çka ishim dje
dashuria s'është për ne

Version:3
Tash erdh dita sikur dje
edhe unë tash me u fsheh
e gjithë bota na ka pa
ma mirë rrugtë ne me i nda(x2)

Version:4
Shumë mashtrohem un e dashur
jo ty , veten kam me plasur
ditët kam me i numruar
kur vjen dita me t'takuar
Refx2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)