Memi - Nje E Kam Pas

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
version1
Nuk është më vakt i vjetër x2
e me qu dashni n'letër x2
amaaan qika boll
një e kam pas dy i kam pas
e tash e treta po m'vjen mbas
e qikat tjera janë tuj plas
e sdu me knu se du mem gjet
se në këtë kohë nanë po vin vet

version2
Na ka knaq kjo dashia x2
qikat vetë te shpija x2
amaaaan qika boll
një e kam pas dy i kam pas
e tash e treta po m'vjen mbas
e qikat tjera janë tuj plas
e sdu me knu se du mem gjet
se në këtë kohë nanë po vin vet

version3
Qikat krejt janë rreshtue x2
cilen donë n'shpi meee que x2
amaaaan qika boll
një e kam pas dy i kam pas
e tash e treta po m'vjen mbas
e qikat tjera janë tuj plas
e sdu me knu se du mem gjet
se në këtë kohë nanë po vin vet
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)