Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Limanmera - Bukuroshe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
bukuroshe si nji han te pres pa dumir don mem pas kjo zemra ime te dua shpirtimi

m'kamarr malli qe ti puthi ata syt e zi pot boj be qe n'zemren time
vetemm e je ti 2 rf.,

me je e bukur si sheqer gjith nje ty te pres eja sheroje dhimbjen time gezoje jeten time
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)