Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ardian Limanmera - Qeli Jargovan

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
shkojshin e thojshin lulija nuk bon prej se erdh te na qeli jargovan
jargovan po qelet po qelet oo goja e dushmanve po qelet oo

shkojshin e thojshin lulija nuk
vien prej se erdh te na qeli trandofill
trandofill po qelet po qelet oo goja e dushmanve nuk mshelet o
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)