Më mbaj mend (për 1 muaj)

Berkan - Ualnizim Simdi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
sevin askim bulamadim aladim
uzun yillar sonra
alarim odam dakeriz
bine bakinga,
ben sen siz
hayalerim yakalmis,kalbim
param parca tukendim kaderim bu,
askim inan hasretine dayanamam.
sensiz dekbasamam ysayaman
sana asim ingitarem
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)