Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Lumja Toka Qe Shkel Me Kam

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Oh lumja toka o
qe e shkel me kame

Oh lumja toka o
qe e shkel me kame

Oh lumja vjehrra o
kush e thrret oj nane e o

Oh lumja vjehrra o
kush e thrret oj nane e o

Oh lumja toka o
qe e shkel me kame

Oh lumja toka o
qe e shkel me kame

Oh lumi vjehrri o
kush e thrret o babe e

Oh lumi vjehrri o
kush e thrret o babe e
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)