Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Seq Na Ka Lulija Syt Me Lara

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
seq na ka lulija syt e zi e
per kunat o kuj si marr lakmi e

seq na ka lulija syt e zi e
per kunat o kuj si marr lakmi e

II
seq na ka lulija syt me lara
ne mushtisht o nuse ma e para

seq na ka lulija syt me lara
ne mushtisht o nuse ma e para
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)