Xhela - Te Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
me tradhetove ik ik s dua te te shoh s me ke prish jeten o tradhetar ik o ik

s s je me per mua me ke dashur te kam dashur po me s te dua por me s te dua ik oo ik

ishe shum i mir por u prishe krejt kur te pash me tjetren ne qytet un u dogja krejt (4x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)