Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariza Ikonomi & Vedat Ademi - La, La, La

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
O Zot si nuk e dija jeta ish aq e veshtir.
O jo si nuk e dija te jetosh qenka mrekulli.
O jo si nuk e dija pse duhet shpesh te qaj ose ndonjeher me te perditeshmen vogelsi.
O jo si nuk e dija pse njerzit sduhen me tshikojn.
O Zot si nuk e dija pse njerzit sduhen me te degjojn.
O jo si nuk e dija pse duhet tsakrifikoj per keta njerz dashurin coptojn.
Por une vazhdoj kendoj...

Ref:

La La La La La La La La....
E une vazhdoj kendoj
La La La La La La La La....

O Zot si nuk e dija pse njerzit qe do me shum duhet te shkojn.
O jo si nuk e dija pse kitara le ca lote ket nate.
O Zot si nuk e dija nuk di me...asgje.
Vec di te them Jeta ime seshte nje enderr por une vazhdoj enderroj.
ooooooooohhhhhhhhhhooooooo...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)