Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Mos Mbaj Per Mu Zi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kur une t´vdes per tyme lot mos me qaj
vetem nji grusht dhema hedh per mbi varr
vetem nje grusht dhema hedh per mbi varr

Hidhe vallen hidhemos mbaj per mu zi
jeto jeten tandegzohu perseri-2x refreni

Mos t´vije keq e dashurse tretem ne dhe
se te sjell pranveradashurine e re
se te sjell pranveradashurine e re

Hidhe vallen hidhemos mbaj per mu zi
jeto jeten tandegzohu perseri-2x refreni
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)