Zanfina - Largoje Shoqen

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
tash sa koh dalim bashk asnjeher sje vet sa veshtir gjithmon na vije pas ai person i tret shoqja jote e mir ani kur ma vesh at fustan te shkurt,me provokon e ëmbël më buzqesh kishe un e urt nerva pom shkoonn!

Ref*2:
Largoje shoqen se plasa
merr masa largoje e thuaji bye
hajde qitja ni pije dhe bonja me dije
je i imi e jo i asaj.

tash sa koh dalim bashk asnjeher sje vet sa veshtir gjithmon na vije pas ai person i tret shoqja jote e mir ani kur ma vesh at fustan te shkurt,me provokon e ëmbël më buzqesh kishe un e urt nerva pom shkon!

Ref*3
Largoje shoqen se plasa
merr masa largoje e thuaji bye
hajde qitja ni pije dhe bonja me dije
je i imi e jo i asaj.

Ref*1
Largoje shoqen se plasa
merr masa largoje thuaji bye
hajde qitja ni pije let shkon prej shpije
je i imi e jo i asaj!!!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)