Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi - Per Mu Femer Tjeter S'ka

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2X
Eci rrugve dhe po mendoj
shpirtin tim ta qetsoj
ke hy thell ne shpirtin tim
pa ty jeta s´ka kuptim

2X
Unë jam i ri të dashuroj
me asnjë s´të krahasoj
nga zemra rrjedhin këeto fjalë
për mu femer tjetër s´ka

2X
A mendon se sa të du
veq për ty unë po mendoj
po ty dielli spo më ngroh
pa ty hana spo ndriqon

2X
Unë jam i ri të dashuroj
me asnjë s´të krahasoj
nga zemra rrjedhin këeto fjalë
për mu femer tjetër s´ka

2X
Unë jam i ri të dashuroj
me asnjë s´të krahasoj
nga zemra rrjedhin këeto fjalë
për mu femer tjetër s´ka
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)