Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eduart Jubani - Ne Te Dy

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
u ula nen bjeshke
rrjedhe nje krua
do te me vije nje vajze
qe e dua
dhe poshte neper ara
traktoret ne pune
avash moj e mire
se na bere zhurme
Ref
duhemi ne te dy
le ta di gjithe fshati
te pelcasin, shkesit
nga inati
pjeshke e pjekur
embelsoka shume
a me do moj
sa te dua une
ne vend te shkesit
vume dashurine
vajze e bukur
moj trendeline
neper ara ne
do te ecim
jeten tone te re
do te ngrehim
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)