Më mbaj mend (për 1 muaj)

Capital T - Replay

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Okkeejjj
A pee diin kush o VIP
Capital T po vjen si agjent sekret
..si molotov po kerset
me ni benz klasik eej titronik
ayya muther fucker iie fantastik
Okeej
sa here une foli ti weq ngo knejj\
kur une boj diqka perhapet si sprej
Big taw big tee e e e ej
e din qe qa po lypet une pe gjej
e kom bo weq ni hit nAlbum
e spo du me bo hite ma shum
se pi bjen si me bo hile
se weq Capitali po bon Boom
Supersweet baby
hitet sun pi man ti nmen me kooh
qitni paret bile pa hite mos tju lo
kur e nin zonin tem t doket qe ski zo
thuj femnave Helo
mPelqejjn nese sbeson hajde knej
2milion nYoutube e loojn Replay
jo me pare po me talen i blej
njjerzt per juve po thoojn..

Ref.
Okkeej
Une e di qe reperave ju pelqej
Kongen tem ti pe len Replay
Ma mir mos e mso ej mos e perserit
Dashija jote..

Nese mDon hajde thujum qe um don
Nese jo mos mu shfaq nHorizont
Qaq sa mshajn qaq edhe mKopjojn
weti tjert ta kallxoj arsyen pse um dojn
Okeej
une nuk po protestoj
ti po fol un po vazhdoj po punooj
ti e din kur o boll une spot provokoj
weq mos flej rahat se vi pi ondrrav t qooj
nese ti se pranon qe un ko me ti jap.
qato qe ti i don si tvjetra si treja
edhe apet se pranon qe jom ma in se teton
karakteri jem se don karaktrein ton
Rapin e du me shpirt per qata e boj me mat mirt
Prishtinali si zingjirt
Eci drejt e boj shpejt si..
Nese sbeson hajde knej
2milion nYoutube e loojn Replay
Jo me pare po me talent i blej
Njerzt per juve po thojn..

Ref.
Okkeej
Une e di qe reperave ju pelqej
Kongen tem ti pe len Replay
Ma mir mos e mso ej mos e perserit
Dashija jote..3x

Okeej
Replaay
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)