Më mbaj mend (për 1 muaj)

Defrim Behluli - Per Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Se kuptoj pse kjo jet qenka vetem srpov pse te njoha un ty nuk guxoja te dashuroj
shum mendova po nuk munda jo ty te tregoj qe un isha me tjeter vajze qe me dashuroj.
Asnje her nuk te harroj edhe n´enderr te takoj
e di qe ti nuk beson po t´verteten do ta kuptosh

REF 2x
Per ty kendoj kete keng ty po ta kushtoj veten e denoj qe te deshta dhe pse sme takoj 2x

Ti ishe dashuri qe un e kam kerku pse un ty kurr me par nuk t´kam taku po te mundem kohen prapa e kisha kthy mos t´akohem me tjeter vajz por veq me ty.
Asnje her nuk te harroj edhe n´enderr te takoj
e di qe ti nuk beson po t´verteten do ta kuptosh.

REF 4x
Per ty kendoj kete keng ty po ta kushtoj veten e denoj qe te deshta dhe pse sme takoj 4x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)