Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Oh Moj Lulja Manushaqe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me zu nje mall dhe sot
e nuk mund ta shuaj
po rri vasha larg o zot 2x
e un vet po vuaj 2x

oh moj lulja manushaqe
degjo dashurin q`thot
eja tlozim faq per faqe
tna perzihen lot

n`vendin tim o zot
jam mbet si i huaj
ma sill vashen tlutem zot 2x
mos me le te vuaj 2x

oj moj lulja manushaqe
degjo dashurin q`thot
eja tlozim faq per faqe
tna perzihen lot
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)